برای مشاهده لیست بروز قیمت تابلو فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۹۹/۸/۸

تابلو فرش کاشان
کارخانه تابلو فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» چاپ عکس روی تابلو فرش ماشینی

چاپ فوری عکس روی تابلو فرش ماشینی

امروزه در صنعت فرش ماشینی تغییرات عظیمی رخ داده که یکی آن ها چاپ عکس روی تابلو فرش ماشینی است که بسیار هم مورد استقبال واقع شده است. این دستاورد اخیرا به عنوان یکی از ملزومات اساسی برای چیدمان یک خانه محسوب می شود که بسته به سلیقه افراد مدل های مختلف آن به صورت از پیش آماده و یا چاپ فوری عکس روی تابلو فرش ماشینی تولید می گردد. امروز می توانید در رابطه با این شاخه از صنعت فرش بافی بیش تر آشنا شده و با افزایش اطلاعات خود در این زمینه، بتوانید خرید بهتری داشته باشید.
چاپ عکس روی تابلو فرش ماشینی
از سری ویژگی های و مزایایی که صنعت چاپ عکس روی تابلو فرش کاشان داشته است می توان به رونق اقتصادی کشور از طریق صادرات این محصول به دیگر کشورهای جهان اشاره داشت که سبب پیشرفت این صنعت و اوضاع اقتصادی کشور شده است. به علاوه که صنعت پیشرفته چاپ امروزی که قادر به چاپ روس سطوح مختلفی است، سبب تولید انواع فرش فانتزی چاپی در طرح های متنوع شده است.
چاپ عکس بر روی تابلو فرش به دلیل در بر گرفتن تمامی سلیقه های خاص و معمولی بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته و به همین دلیل به تولید این محصول بیش از پیش افزوده شده است. چاپ عکس در تابلو فرش می تواند در طرح های مختلف منظره، حیوانات، مذهبی، آیات قرآنی، مینیاتوری، فرانسوی و عکس های شخصی افراد بسته به سفارش مشتری صورت پذیرد.
چاپ عکس روی تابلو فرش ماشینی به دو شیوه کلاریس و سابلیمیشن صورت می پذیرد که در ادامه می توانید با روش تولید هر یک از آن ها بیش تر آشنا شوید:
چاپ تابلو فرش با روش کلاریس: در روش جدید چاپ که کلاریس نام دارد، چاپ مستقیما روی محصول که در این جا فرش است، انجام می گیرد و دیگر نیازی به چاپ روی کاغذهای مخصوص نیست. در این روش تمامی رنگ به همان صورت روی فرش چاپ می گردد و دیگر محدودیت رنگی برای این روش چاپ عکس روی تابلو فرش وجود نداشته و تصویر با کمی تفاوت کیفیت برابر با تصویر اصلی خواهد بود. در روش چاپ تابلو فرش کلاریس رنگ ها تا عمق فرش نیز نفوذ کرده به صورتی که می توانید تصویر را از پشت فرش نیز مشاهده نمایید. محدودیت سایز نیز در این روش چاپ وجود ندارد و از کوچکترین تا بزرگترین سایز فرش را نیز می توان با استفاده از این روش چاپ و تولید نمود. این روش چاپ به علت واقعی بودن رنگ ها کمی زمان بر است. هم چنین به علت تراکم بالای به کار گرفته از گره ها در این نوع چاپ تابلو فرش ماشینی، تصویر به واقعی نزدیک تر می باشد.
چاپ تابلو فرش با روش سابلیمیشن: یکی از روش های چاپ سریع تابلو فرش است که به صورت حرارتی در سریع ترین زمان ممکن انجام می گردد. در این روش چاپ فوری تابلو فرش، ابتدا عکس و یا منظره با استفاده از دستگاه های چاپگر مخصوص روی کاغذهای روغنی مخصوص چاپ می شود و کاغذ نیز در دستگاه سابلیمیشن روی فرش خام سفید از قبل بافته شده قرار می گیرد و با استفاده از دستگاه پرس و حرارت دهی به آن ها رنگ ها روی فرش انتقال یافته و تثبیت می گردد که این فرآیند تنها در چند دقیقه صورت می پذیرد. در این روش چاپ حرارتی تابلو فرش بسته به جنس الیاف بافت و تراکم گره، مدت زمان چاپ و کیفیت و وضوح تصویر متفاوت خواهد بود. در روش چاپ سابلیمیشن تابلو فرش، چاپ به صورت سطحی انجام می گیرد و عمق گره ها سفید خواهد بود.
چاپ فوری عکس روی تابلو فرش ماشینی
به منظور سفارش چاپ عکس روی تابلو فرش در تعداد عمده و یا خورده و تحویل سریع می توانید به فروشگاه اینترنتی چاپ تابلو فرش مراجعه نموده و در آن جا با مشاهده و اطلاع از قیمت چاپ عکس روی تابلو فرش، به خریداری و یا سفارش محصول مورد نظر خود بپردازید. امکان سفارش در این فروشگاه آنلاین تابلو فرش، به صورت غیر حضوری با واریز وجه بیعانه به جهت قرار گیری در صف چاپ، امکان پذیر است که در این صورت بسته به تعداد و نوع چاپ سفارشی تان، محصول بین 3 تا 14 روزی کاری تولید و به دست شما مشتری محترم خواهد رسید. هم چنین امکان خرید تابلو فرش های چاپ شده از قبل آماده جهت هدیه دادن به صورت مستقیم از کارخانه وجود دارد که با این روش خواهید توانست از قیمت تولیدی بهره مند گشته و به نوعی خرید تابلو فرش چاپی با قیمت کارخانه را به صورت مستقیم و غیر حضوری انجام دهید. تنوع تابلو فرش های آماده در این فروشگاه معتبر تابلو فرش بسیار زیاد بوده و متناسب با سلیقه های مختلف افراد به جهت هدیه دادن و یا ست کردن با دکوراسیون و فضاهای مختلف خانه و محل کار می باشد که موجب رضایت خریداران خواهد بود.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه