برای مشاهده لیست بروز قیمت تابلو فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۱/۴/۱۶

تابلو فرش کاشان
کارخانه تابلو فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش

تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان

روش های تبدیل عکس به تابلو فرش
تابلو فرش یکی از زیر مجموعه های فرش ماشینی می باشد که امروزه به دلیل تنوع بالا و قیمت مناسب بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تابلو فرش ها که همان تکه های کوچک فرش ماشینی هستند بیشتر برای تزیین خانه ها به کار گرفته می شوند و در واقع فرهنگ و اصالت فرش ایرانی را در خود دارند. تابلو فرش در گذشته تنها به صورت دستباف و با الیاف طبیعی تولید می شده است ولی در حال حاضر این کالای تزیینی در انواع تابلو فرش ماشینی بافت و تابلو فرش ماشینی چاپی تولید می شود.

تابلو فرش های ماشینی در طرح های مختف مناظر طبیعی، نقش گل و بوته، طرح حیوانات، طرح پرتره افراد مشهور، آیات قرآنی و یا ترکیبی در سایز های عمومی ۵۰*۳۵، ۷۰*۵۰، ۱۰۰*۷۰، ۱۲۰*۸۰، ۱۵۰*۱۰۰ و ۳۰۰*۲۰۰ بافته و روانه بازار می شوند.

تابلو فرش ماشینی چهره یکی از جدیدترین و محبوب ترین تابلو فرش ها در بازار است که به عنوان یکی از ماندگارترین و شیک ترین یاد بود ها به کار می رود. تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش به دو صورت تابلو فرش بافت با تصویر شخصی و تابلو فرش چاپی با تصویر شخصی انجام می گردد. چاپ عکس بر روی تابلو فرش یکی از بهترین روش های برای تبدیل عکس شخصی بر روی تابلو می باشد

مزایای چاپ عکس شخصی بر روی تابلو فرش
برای چاپ تابلو فرش عکس شخصی از تعداد نامحدود رنگ استفاده می شود تا تابلو فرش، طبیعی و زیباتر نشان داده شود.
زمان آماده شدن تابلو فرش ماشینی عکس شخصی از طریق چاپ، بسیار سریعتر از تابلو فرش بافت صورت می گیرد.
برای چاپ عکس شخصی بر روی تابلو فرش از  مدرن ترین دستگاه های چاپ استفاده میشود.
تابلو فرش چاپی عکس شخصی قیمت مناسبی دارد و همگان توانایی سفارش و خرید ان را دارند.

مراحل تولید تابلو فرش عکس شخصی با روش چاپ
درمرحله اول مشتری باید عکس مورد نظر خود را به صورت فایل برای شرکت تولید کننده ارسال نماید. تصویر ارسالی باید با کیفیت و حجم مناسب و فرمت Jpg, Png  و... باشد. کیفیت عکس ارسالی هر مقدار بیشتر باشد کیفیت تابلو فرش هم به همان اندازه افزایش می یابد. در این مرحله تولید کننده با استفاده از دستگاه های مخصوص و پیشرفته عکس را بر روی یک فرش کاملا خام و سفید چاپ می کند.
فرشی ماشینی که عکس شخصی بر روی آن چاپ می گردد به صورت ریز بافت است و معمولا دارای تراکم عرضی 1200 و تراکم طولی 3600 می باشد. فرش تابلو در رول های با متراژ بالا تولید شده و سپس در اندازه های دلخواه مشتری برش داده و دور دوزی می گردد. نخ به کار رفته در قالی تابلو از جنس پلی استر کاملا بدون پرز و براق است.
مروزه بیشتر تولید کنندگان برای چاپ عکس شخصی بر روی تابلو از پشت و روی تابلو استفاده می کنند و طرح مورد نظر را بر روی دو طرف فرش چاپ می نمایند تا تابلو فرش همانند تابلو فرش بافت به نظر رسد و کیفیت بیشتری داشته باشد. تابلو فرش عکس شخصی پس از طی کردن تمامی این مراحل به مرحله دوخت ریشه و در نهایت قاب شدن فرستاده می شود.

روش سابلیمیشن از بهترین روش ها برای تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش می باشد که به دلیل تثبیت رنگ به عمق فرش باعث میشود تا تابلو فرش ازکیفیت بالاتری برخودار باشد. این روش از سریعترین راه های تبدیل عکس شخصی به تابلو است. رنگ این مدل تابلو فرش چهره سفارشی حتی با مواد شوینده هم از بین نمی‌رود.

تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش با روش کلاریس نوعی دیگر از تابلو فرش چاپی سفارشی است که توانایی چاپ بر روی ابعاد بسیار بزرگ را  نیز دارد. در چاپ کلاریس عکس های شخصی، رنگ به گونه ای بر روی فرش تثبیت می گردد که مانند تابلو فرش بافت به نظر می رسد و از نظر رنگ بندی و شکل کاملا با عکس واقعی هم خوانی دارد.

تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش از طریق بافت سبب می شود تا تابلو ماندگاری بیشتری داشته باشد و اصالت تابلو فرش دستباف ایرانی را نشان دهد. در روش بافت تابلو فرش چاپی شخصی از تعداد ده پالت رنگی استفاده می شود. تعداد شانه این تابلو فرش ها معمولا هزار و تعداد تراکم طولی آن ها 3000 گره است.
بافت عکس شخصی توسط دستگاه های مدرن شونهر و HCP صورت می گیرد. در این روش ابتدا پشت زمینه عکس شخصی تغییر می یابد و در صورت رضایت مشتری تبدیل به نقشه فرش شده و اماده بافت می گردد. تبدیل عکس شخصی به روش بافت د اندازه های 70 در 100، 100 در 150، 50 در 70 و همچنین 50 در 100 در کناره فرش های 9 متری انجام می شود. جنس نخ خاب این نوع تابلو فرش های ماشینی از جنس الیاف اکریلیک مرغوب ضد حساسیت و بدون پرز است که معمولا به صورت خاب رو و زیر بافته می شود.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه