برای مشاهده لیست بروز قیمت تابلو فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۱/۴/۱۶

تابلو فرش کاشان
کارخانه تابلو فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» بافت سفارشی تابلو فرش از عکس شخصی

بافت تابلو فرش از عکس شخصی

تابلو فرش سفارشی عکس شخصی
تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش یکی از زیباترین و به یاد ماندنی ترین یاد بودها است که می تواند یک هدیه ماندگار برای همگان باشد. تابلو فرش های سفارشی از عکس شخصی در دو دسته تابلو فرش عکس شخصی بافت و تابلو فرش عکس شخصی چاپی تولید و عرضه می شوند.

تابلو فرش سفارشی چاپی از عکس شخصی
امروزه با وجود تکنولوژی پیشرفته، چاپ هر نوع عکس شخصی بر روی فرش ماشینی رواج پیدا کرده و از این جهت سفارش تابلو فرش چاپی از عکس های شخصی بسیار رایج و محبوب شده است. تابلو فرش های سفارشی شامل عکس های شخصی و خانوادگی از دوستان و اشنایان هستند که معمولا با گوشی همراه و با دوربین های دیجیتال گرفته می شوند.

تولید تابلو فرش سفارشی چاپی بر روی تابلو با استفاده از مدرن ترین دستگاه های مخصوص همانند چاپ بر روی کاغذ انجام می پذیرد. در هنگام چاپ تابلو فرش عکس شخصی از 256 رنگ استفاده می گردد تا کیفیت تابلو بیشتر شده و تابلو طبیعی تر جلوه کند. در این روش عکس شخصی با استفاده از دستگاه بر روی یک فرش کاملا سفید و خام 1200 شانه و یا 1000 شانه چاپ می شود. این فرش های ماشینی ظریف و درجه یک به صورت رول با متراژ های بالا تولید شده و سپس در اندازه های کوچک برش داده و دور دوزی می شوند.
ابعاد استاندارد تابلو فرش های چاپی عکس شخصی شامل 35 سانتی متر در 50 سانتی متر، 50 در 70، 50 در 100، 70 در 100، 100 در 150 است. جنس نخ خاب تابلو فرش های چاپی سفارشی از جنس نخ پلی استر و فیلامنت بدون پرز و براق است. این الیاف ضد حساسیت هستند و مدت زمان طولانی عمر دارند.

سفارش تابلو فرش ماشینی چاپی از عکس شخصی به دو صورت سابلیمیشن و کلاریس انجام می شود. زمان آماده شدن تابلو فرش های چاپی سفارشی از عکس شخصی بسیار سریعتر از تابلو فرش های بافت است و قیمت آن نیز ارزانتر و مقرون به صرفه تر می باشد .

تابلو فرش های چاپی عکس شخصی
به دو صورت چاپ بر رویه فرش و چاپ به دوروی فرش به چاپ می رسند و در صورتی که تک رو چاپ شوند پشت فرش کاملا سفید و خام است.
چاپ کلاریس عکس شخصی، چاپ مستقیم عکس بر روی فرش است و در ان رنگ ها به صورت افشان بر روی فرش خام پاشیده می شوند.
چاپ سابلیمشن عکس شخصی بر روی تابلو فرش، نوعی چاپ غیر مستقیم تابلو فرش می باشد. در این روش عکس بر روی یک کاغذ مخصوص پرینت گرفته شده و سپس به وسیله‌ی دستگاه سابلیمیشن به صورت پرسی و حرارتی بر روی قالی ماشینی سفید خام نقش می‌بندد.
عکس شخصی که در این روش به تابلو فرش تبدیل می گردد باید دارای کیفیت بالا باشد تا دچار تغییر رنگ نشود و به اصطلاح سرخ و مات نگردد. عواملی چون کیفیت عکس شخصی ارسالی، ویرایش مناسب عکس، روش چاپ، کیفیت و نوع دستگاه، جنس نخ و تراکم فرش ماشینی در کیفیت تابلو فرش های چاپی سفارشی موثر هستند.

بافت سفارشی تابلو فرش از عکس شخصی
تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش از طریق روش بافت بسیار متداول و ماندگار است. این روش بافت سفارشی تابلو فرش با ده رنگ و به صورت هزار شانه تراکم 3000 انجام می گیرد. زمان آماده شدن تابلو فرش های بافت سفارشی کمی بیشتر از تابلو فرش های چاپی است ولی اصالت این تابلو فرش های ماشینی همانند تابلو فرش دستباف می باشد.

بافت سفارشی تابلو فرش بافت از عکس شخصی توسط دستگاه های بافندگی نظیر شونهر و اچ سی پی صورت می گیرد. در این روش ابتدا پشت زمینه عکس شخصی مورد نظر توسط طراح تغییر می یابد و سپس تحویل مرحله بافت می گردد. تابلو فرش های عکس شخصی بافت معمولا در کناره فرش های ماشینی نه متری بافته می شوند و دارای ابعاد 50  70 در 100 و 100 در 150 و …در 100 است.
جنس الیاف تابلو فرش ماشینی بافت سفارشی از الیاف اکریلیک هیت ست شده است . این محصولات توسط ماشین الات بافندگی فرش ماشینی به صورت خاب زیر و رو فرش بافته می شوند و معمولا دو عدد تابلو فرش تولید و تحویل مشتری می شود.

بافت تابلو فرش سفارشی عکس شخصی
در مقایسه با تابلو فرش چاپی از ماندگاری بیشتری برخودار است و در مقایسه با چاپ عکس مدت زمان بیشتری برای تولید ان طول می کشد و به طبع دارای قیمت بیشتری نیز می باشد.

مراحل سفارش تابلو فرش عکس شخصی
اولین مرحله برای سفارش تابلو فرش عکس شخصی، ارسال عکس پرتره برای کارخانهمی باشد. عکسی که برای تابلو فرش سفارشی انتخاب می شود باید دارای کیفیت بالا و وضوح زیادی باشد و باید حتما به صورت فایل ارسال گردد تا هنگام بافت کیفیت ان کاهش پیدا نکند.
کارشناسان کارخانه با بررسی عکس، آن را از نظر کیفیت تایید و به یک نقشه که قابل خواندن برای دستگاه باشد تبدیل می کنند و پس از تایید مشتری ان را به ثبت نهایی می رسانند. در صورت که تابلو فرش عکس شخصی از نوع بافت باشد حدودا دو هفته طول می کشد تا اماده ارسال گردد و در صورتی که چاپی باشد دو تا سه روزه اماده شده و تحویل مشتری می گردد.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه