برای مشاهده لیست بروز قیمت تابلو فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۹۹/۹/۱۰

تابلو فرش کاشان
کارخانه تابلو فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» تابلو فرش چاپی چیست ؟

خرید تابلو فرش چاپی

تابلو فرش ماشینی چاپی
امروزه علم و تکنولوژی در صنعت فرش ماشینی روز به روز در حال پیشرفت است و کارخانجات فرش کاشان در کنار تولید بهترین و جدید ترین فرش های ماشینی انواع تابلو فرش های ماشینی را نیز با بالاترین درجه کیفیت تولید و عرضه می کنند. قیمت بالای تابلو فرش دستبافت باعث تولید تابلو فرش های ماشینی در دو نوع تابلو فرش ماشینی بافت و تابلو فرش ماشینی چاپی شده است.

نحوه تولید تابلو فرش چاپی
چاپ تابلو فرش ماشینی
همانند فرایند چاپ بر روی کاغذ است که فرش تابلو حکم کاغذ را در پروسه چاپ دارد. تابلو فرش چاپی هزینه ای کمتر از تابلو فرش بافت دارد و در ضمن سریعتر تولید می شود. این تابلو فرش های ماشینی، بهترین نوع تابلو فرش چهره و تابلو فرش عکس شخصی هستند که می توانند تمامی تصاویر را با کامل ترین جزییات نمایش دهند. ظرافت بالای تابلو فرش چاپی و قیمت مناسب ان از مزایای خرید تابلو فرش چاپی است.
برای تولید تابلو فرش چاپی ابتدا فرش بدون رنگ و با شانه و تراکم بالا توسط دستگاه های بافندگی تولید شده و سپس در ابعاد مشخص برش داده  می شود. پس از این مرحله عکس مورد نظر بر روی کاغذ مخصوص چاپ می شود و توسط دستگاه های چاپ حرارتی روی فرش برگردانده می شود. دستگاه تابلو فرش چاپی با استفاده از حرارت بالا فشار و پرس طرح نهایی را بر روی فرش ماشینی چاپ می کند و به همین علت پشت فرش سفید است.
تولید تابلو فرش های چاپی در کوتاهترین زمیان انجام می شود و در حال حاضر تابلو فرش های چاپی گوی رقابت را از تابلو فرش های بافت ربوده و بیشترین میزان فروش را به خود اختصاص داده اند. تولید تابلو فرش های چاپی به دلیل رفع نواقصی تابلو فرش بافت است.

چاپ عکس بر روی تابلو فرش چاپی در دمای بیش از 150 درجه سانتیگراد انجام می شود و به همین خاطر تابلو فرش به هیچ وجه تغییر رنگ ندارد و قابلیت شست و شو در دمای صد درجه سانتیگراد را نیز دارد. البته برای شستن تابلو فرش های چاپی بهتر است از اب ولرم و کمی شامپو فرش استفاده نمود تا تابلو فرش، عمر بیشتری داشته باشد.

تابلو فرش چاپی
می تواند در سال های طولانی بدون هیچ عیب و یا آسیبی نگه داری شود و برای تمامی افراد خانواده خاطره انگیز باشد. این نوع تابلو فرش ماشینی بیشتر مناسب هدیه دادن است و با استفاده از آن می توان تصاویر ماندنی از دوستان و عزیزانمان را در اختیار داشته باشیم. تابلو فرش چاپی شخصیت یک هدیه ماندگار و عالی برای مناسبت های مختلف است که می توان از ان به بهترین شکل ممکن استفاده نمود.

هر چه تراکم فرش تابلو بیشتر باشد نخ خاب تابلو فرش ریزتر شده و رنگ های تابلو فرش با تفکیک رنگی کمتری خلق می شوند. تعداد رنگ به کاررفته در این مدل از تابلو فرش ماشینی نامحدود است و همین ویژگی باعث شده تا تمام رنگبندی های موجود بر روی تابلو فرش پیاده شوند و جزییات فرش نیز طبیعی جلوه کنند.

انواع تابلو فرش ماشینی چاپی
تابلو فرش های ماشینی که با حرارت دستگاه تولید می شوند را تابلو فرش چاپی سابلیمیشن می گویند و تابلو فرش چاپی که رنگ بر روی ان پاشیده می شود را تابلو فرش چاپی دیجیتال می گویند.
در چاپ تابلو فرش به روش کلاریس رنگ به عمق فرش نفوذ می کند و به این دلیل داخل فرش سفید نیست و تابلو فرش دوام بالاتری دارد. ابعاد تابلو فرش های ماشینی چاپی به صوررت 50 در 70، 50 در 100 و 70 در 100 و حتی ابعاد سفارشی است.
تابلو فرش چاپی سفارشی توسط مشتری برای شرکت ارسال می شود بر روی فرش چاپ می گردد.  ارائه عکس در کیفیت بالا یکی از مهمترین نکات در تولید تابلو فرش چاپی سفارشی می باشد. تولید تابلو فرش چاپی سفارشی با با کیفیت ترین الیاف  صورت می گیرد تا طراحی ان به شکل تخصصی و در کیفیت مناسب باشد.

تابلو فرش های چاپی ماشینی کاشان با طرح های آماده ای چون و ان یکاد، آیات قرآنی، چهره مشاهیر، نقاشی و منظره تولید می شوند. الیاف این محصولات از جنس اکریلیک و پلی استر است که به طبع تابلو فرش چاپی اکریلیک کیفیت و قیمت بیشتری دارد.
تابلو فرش چاپی با نخ اکریلیک هیچ گونه پرزدهی ندارد و برای انسان ایجاد حساسیت و الرژی نمی کند. تابلو فرش های چاپی با تراکم های 1000 تا 1200 تولید می شوند و انتی باکتریال و ضد لک هستند. انواع تابلو فرش ماشینی چاپی درجه یک کاشان به عنوان زیباترین تابلو فرش ماشینی ایرانی در سایت چاپ تابلو فرش با قیمت کارخانه به فروش می رسند.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه